Jste zde: Domů >> Nezařazené

Příspěvky z kategorie: Nezařazené

Jak vybrat správně šperk. Dárek pro ženu, který potěší!

man-present-woman-386x480

Naše milé čtenářky už si jistě zvykly, že se na ně obracíme především v ženském rodě (třeba jako teď). Je třeba ale říct, že větší polovinu našich zákazníků tvoří MUŽI. Ano, jsou to ti galantní pánové, kteří nakupují šperky pro svoje dcery, vnučky, manželky, přítelkyně, babičky a jiné dámy v jejich okolí. Jejich dobrý úmysl ale často provází dvě věci: nejistota a ... Read More »

Perlové náušnice ve stylu vévodkyně Kate (Catherine) z Cambridge

Screen shot 2014-06-09 at 5.02.06 PM

Kolikrát jste se jako malé cítily jako princezna? A kolikrát v dospělosti? Ano, ano, zrovna dnes je ta pravá chvíle trochu se zasnít. S kolegyní jsme obě jako malé plenily maminčin šatník a představovaly si, jaké by to asi bylo, „být princeznou“.. Dnes jsme obě dospělé a čas na snění nahradil čas na skutky. K tomu, stát se princeznou jsme zatím objevily ... Read More »

„Perla pro domácnost“ (soutěž)

Screen shot 2014-06-06 at 10.59.31 AM

Pro naše milé fanoušky na facebooku máme vždy v záloze něco speciálního. Dnes jsme pro Vás připravili soutěž s hádankou, ve které můžete vyhrát prsten s pravou perlou. Výherce jej obdrží zabalený v dárkovém balení. Takže nebudeme Vás napínat, jdeme na soutěžní otázku: v jednom ze starších komediálních českých filmů zaznělo nezapomenutelné: „Tato žena bude perlou pro domácnost. Sežene i ……. „. A my se ... Read More »

K čemu se hodí barva roku 2014? K perlám…

Pantone Radiant Orchid

Jak jste již možná slyšeli, barvou roku 2014, vyhlašovanou společností Pantone, je úžasná Radiant Orchid. Barva zářivé ochideje pomalu ovládá přehlídková mola a interiéry. Pro inspiraci jsme pro Vás připravili malou ukázku toho, jak tento nepřehlédnutelný odstín fialovo-růžové barvy dokáže oživit Váš šatník. 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7. Vzhledem k tomu, že módní trendy se mění ještě častěji než ... Read More »

Dárek k MDŽ ANEB jak potěšit ženu ANEB jaký vybrat vybrat dárek ke karafiátům?

karafiáty

K blížícímu se MDŽ, který se po malé odmlce pomalu, ale jistě vrací do našich kalendářů, si nemůžeme odpustit pár tipů na dárky pro milé ženy ve Vašem okolí. Pomineme-li obligátní kytičku (co třeba překvapit tradičními karafiáty v novém podání?), bonboniéru (švýcarské pralinky nikdy nezklamou!) nebo přáníčko, dostáváme se k pozornostem sice drobným, za to však trvalé hodnoty. Z naší ... Read More »

Informujte se před nákupem: jak poznat kvalitní perlový šperk?

15402307-two-young-women-shopping-for-jewellery

Hodnota perel Nabídka perlových šperků dostupných na našem trhu je široká a cena zdaleka není měřítkem kvality. Hodnotu perel určuje vždy kombinace jejich kulatosti, lesku a velikosti. Nejvzácnější a nejdražší jsou pravidelně kulaté a oslnivě lesklé perly nalezené ve volné přírodě – takové perly jsou však k dostání jen u několika málo prodejců na světě, běžně nabízeny nejsou. V dnešní ... Read More »

Jak poznat rozdíl mezi sladkovodní a mořskou perlou

pearl_divers

Vzhled Velmi záleží na kvalitě konkrétní perly. Jsou-li porovnávány pouze perly vysoké kvality, budou mořské perly na pohled lesklejší a bělejší. (vlevo sladkovodní a vpravo akoya perly, leola.cz) Charakteristický lesk perel je způsoben odrazem a lomem paprsků světla dopadajících na průsvitné vrstvy perleti. Různá síla jednotlivých vrstev perleti u mořských a sladkovodních perel způsobuje odlišný výsledný lesk obou druhů perel. ... Read More »

Scroll To Top